Микола Ліхачов

Микола Ліхачов

Микола Ліхачов

Написати

Микола Ліхачов, партнер, керівник практики з банківського і фінансового права, а також практики приватних клієнтів.

Микола Ліхачов представляє інтереси як великих комерційних і інвестиційних банків, так і корпорацій і приватних клієнтів в процесі укладення кредитних угод з корпоративного, торговельного та проектного фінансування, угод по реструктуризації заборгованості.

Досвід пана Ліхачова включає в себе супровід M&A угод як іноземних інвесторів щодо виходу на український ринок, так і місцевих клієнтів в питаннях створення та управління іноземними компаніями і фондами, а також супровід складних юридичних питань, пов’язаних з великомасштабними транскордонними угодами, підготовкою до виходу на IPO, випуском і розміщенням боргових цінних паперів на міжнародних фондових ринках. Інші області спеціалізації Миколи включають корпоративне право, міжнародне податкове структурування, проведення розшуку активів і форензік дослідження. Також Микола має значний досвід у супроводі угод з купівлі-продажу елітної нерухомості, яхт і літальних засобів, в тому числі і за кордоном.

В цей непростий для країни час ключовими послугами практики є оцінка фінансових збитків завданих війною з РФ, а також впровадження механізмів щодо стягнення заподіяної шкоди через міжнародні механізми. Крім того, пан Ліхачов надає послуги зі структурування та купівлі-продажу корпоративних та приватних активів, працює з українськими та іноземними банками у питаннях обслуговування корпоративних та приватних клієнтів.

Зв'язатись зі мною