Наш досвід у вирішенні сімейних спорів

Наш досвід у вирішенні сімейних спорів

Наш досвід у вирішенні сімейних спорів

  • 13.12.2016

Лише з першого погляду сімейні спори є не складною категорією справ.
На справді, кожний спір між подружжям, зокрема, – колишнім, це насамперед, емоції, і зазвичай, негативні. І в таких ситуаціях адвокату потрібно зосередити всі свої знання, свій власний досвід, деонтологічні навики, не піддаючись емоціям, надати клієнту правову допомогу, за отриманням якої він звернувся.
В практиці юристів нашої компанії сімейні спори займають велику частину від всіх справ, серед яких є і розробка проектів шлюбних договорів, супровід розірвання шлюбу через суд, розподіл майна, вирішення питань щодо визначення місця проживання дитини, стягнення аліментів, визначення способу участі одного з батьків у вихованні дитини, вирішення питань щодо отримання дозволу на виїзд дитини за межі України без згоди одного із батьків через суд тощо.
У роботі з клієнтами по сімейним справам ми намагаємося як можна швидше знайти компроміс, допомогти вирішити конфлікти мирним шляхом в досудовому порядку.
Ми не лише допомагаємо клієнтам прискорити неприємні судові процеси по сімейним спорам, але і допомогти уникнути різних проблем, які можуть перешкодити позитивному для клієнта результату. Сімейні справи, зазвичай, ускладнюються тим, що один вид сімейного спору тягне за собою цілий ланцюжок, комплекс додаткових питань, на які доведеться отримувати відповіді в суді.
Досвід адвокатів нашої фірми допомагає надати клієнтам правову допомогу у сімейних спорах, яка в кінці справи має позитивний, виграшний результат.