Запрошуємо прийняти участь в міжнародній програмі! З 13 по 20 травня 2018 року – Японія – Токіо, Нагоя, Кіото!

Запрошуємо прийняти участь в міжнародній програмі! З 13 по 20 травня 2018 року – Японія – Токіо, Нагоя, Кіото!

Запрошуємо прийняти участь в міжнародній програмі! З 13 по 20 травня 2018 року – Японія – Токіо, Нагоя, Кіото!

 • 28.03.2018

Юридична фірма «Горецький і Партнери» разом з Міжнародною культурно-освітньою асоціацією (www.icea.uswww.icearu.org) та Україно-Американською Асоціацією працівників вищої школи (www.uaace.org) в рамках спільної програми «Educational Bridge» запрошуємо правників України взяти участь у міжнародній культурно-освітній програмі у галузі права, яка відбудеться з 22 по 29 квітня 2018 року в м.м. Токіо, Кіото та Нагоя, Японія.

НА ВАС ЧЕКАЄ:

 • Відвідування Japan Supreme Court. Це вища судова інстанція в Японії яка є кінцевою судовую владою,  інтерпрітує японську Конституцію і вирішує питання державного права.
 • Відвідування Tokyo Skytree, радіомовна і спостережна башня висотою 634 метрів (2080 футів). Погляд на столичний Токійський район звідти буде вражаючим.
 • Відвідування Японської федераціі колєгіі адвокатів – The Japan Federation of Bar Associations. Знайомство з роботою організації адвокатури Японії. Організація адвокатури Японії, ця інституція, як і сучасне японське право, орієнтується на право країн Заходу.
 • Відвідування Імперського палацу, який є основною резиденцією імператора Японії. Це велика паркова територія, розташована в центрі Токіо, і містить будівлі, включаючи головний палац, приватні резиденції Імператорської родини, архів, музеї та адміністративні приміщення. Він побудований на місці старого замку Едо, оглядаємо парк вишневих квітів навесні.
 • Відвідування Посольства України в Японії: бесіда з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Японії. Стан україно – японських відносин, дипломатія та перспективи розвитку культурних відносин, про українців в Японії.
 • Відвідування Нагойського районного суду профектури та муніципального офісу адміністрації міста.
 • Відвідування юридичної школи Nagoya University, School of Law.
 • Оглядова екскурсія по місту Нагоя, відвідування префектури Айті, штаб-квартири і деяких підприємств автомобільного концерна Toyota Motor. Нагоя місто відоме як лідер текстильної, хімічної та металургійної промисловості, а також машинобудування.
 • Відвідування інших районів: Нісідзін – це найбільш традиційний японський район, де можно побачити старовинні домівки в японському стилі в місті Кіото.
 • Вручення дипломів учасникам міжнародної культурно-освітньої програми.

Звертайтесь:
Мар’яна Горецька
, телефон: (044) 222 7905; +38 (063) 618 5999; +38 (096) 527 78 88
Email:office@goretskyy.com.ua

Корисні посилання:

Адвокат Олег Горецький, засновник і керуючий Партнер Юридичної фірми «Горецький і Партнери» про нові освітні програми для правників дивіться за наступним посиланням: (https://www.youtube.com/watch?v=e1Uucev9HjQ&app=desktop)

Міжнародні програми: (http://www.icearu.org/category/mezhdunarodny-e-programmy); (http://www.icearu.org)