Страхові спори

Страхові спори

«Страхування – це парашут. Якщо у Вас його немає у потрібний момент, то більше він Вам не знадобиться».

Смільян Морі 

Сьогодні дуже поширена діяльність страхових компаній, а послуги, які вони надають, є необхідними у повсякденному житті. Проте іноді трапляються випадки, що навіть у застрахованих осіб виникають проблеми, які з часом переростають у страхові спори. У таких спорах зазвичай неможливо обійтися без кваліфікованої правової допомоги, що обумовлено специфікою страхових відносин та їх складністю.

Наприклад, не кожен користувач послуг страхових компаній обізнаний з випадками, коли у разі настання ДТП, що сталася з його вини, навіть за наявності страхового полісу ОСЦПВ, він все одно буде зобов’язаний відшкодувати шкоду, завдану пошкодженому транспортному засобу, майну, здоров’ю або життю постраждалої особи.

Протягом тривалого часу юристи нашої фірми здійснюють представництво інтересів фізичних та юридичних осіб як страхувальників, а також представництво інтересів провідних страхових компаній України. Всебічний досвід у галузі страхового права надає нам можливість вирішувати страхові спори на користь наших клієнтів швидко та результативно.

Отримати консультацію