Стягнення заборгованості

Стягнення заборгованості

ЮФ «Горецький і Партнери» надає повний спектр послуг, пов’язаних зі стягненням боргів. Практика показує, що наша допомога дозволяє досягти успішного результату в переважній більшості випадків. Ми надаємо кваліфіковану допомогу на будь-якій стадії (від підготовки та участі в судовому розгляді до виконавчого провадження):

  • оцінка вірогідності успішного стягнення боргів, у тому числі отримання інформації;
  • правова експертиза документів, що доводять право на стягнення боргу, з метою визначення правильності їх оформлення і ступеня юридичної чистоти;
  • представлення інтересів клієнта в будь-яких державних і приватних організаціях, діяльність яких пов’язана зі стягненням заборгованості, в тому числі органах Державної виконавчої служби;
  • супроводження процесу виконання судового рішення про стягнення заборгованості до моменту досягнення результату;
  • подання позовної заяви до господарського суду;
  • підготовка та подання заяви про порушення виконавчого провадження до відповідної виконавчої служби.

Своєчасне звернення до професійного юриста, адвоката забезпечує Вам безліч переваг, у тому числі тимчасового характеру. Будь-які фінансові претензії до боржника обмежені строком позовної давності, тому не варто зволікати з поданням до суду відповідного позову.

Кваліфіковані юристи, адвокати зроблять все можливе для повного досягнення стягнення заборгованості, забезпечать дотримання Ваших законних інтересів, допоможуть обрати оптимальний спосіб вирішення проблеми.

Отримати консультацію